Web Tasarım Referanslar

Web Tasarım Referanslar

Daax Corporation , enerji, akaryakıt, nakliye, yapı, sigorta, gayrimenkul değerleme alanlarında çalışan merkezi Dubai'de olan uluslararası bir firmadır.

Bir yerli yatırım girişimi olup; ortaklarının hizmet sektörü ve kendi alanlarındaki deneyimlerini kullanarak, bu sektörün dinamiklerine değer katmak ve farklı bir kalite anlayışı ortaya koymak üzere kurulmuş bir şirkettir.

Akhan Hukuk & Danışmanlık, Av. Hakan Akhan tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun 10. yılını kutlayan hukuk büromuz, bilgi birikimi ve deneyimleriyle müvekkillerimizin ihtiyaçlarına yönelik, pratik ve sonuç odaklı çözümler üretmektedir.

California Ceviz Komisyonu, California Eyaleti’nde yetiştiricileri ve işleme tesislerini ihracat piyasası geliştirme faaliyetlerinde temsil etmek ve sağlık araştırmaları gerçekleştirmek üzere 1987 yılında kurulmuştur.

1992’den bu yana, İstanbul, Türkiye merkezli bir halkla ilişkiler ve bütünleşik pazarlama iletişimi firmasıyız. Sezgisel, Yenilikçi ve Bağımsız oluşumumuzla fark yaratan bir iletişim danışmanıyız. “Borsalar”a değil, müşterilerimize hizmet ediyoruz.

Palmados Türkiye'nin önde gelen moda tasarımcılarını bir araya getiren alışveriş portalı...

 

At Sand and Blue we are in constant search of new stories and new sources of inspiration. Here, we’ll bring you unique flavors, tunes and looks so that you can make your next summer story a great one.

1998 Yılında perakende sektörüne girdi. İstanbul odaklı mağazalaşmasını Anadoluya taşıyarak kısa sürede Türkiye’de gömlek pazarında bilinen önemli bir oyuncu haline geldi. Son 2 yıl içerisinde Dünyanın en önemli gömlek markalarından birisi olma hedefiyle Yurtdışında mağazalaşmaya başladı. Bugün halen Türkiye dahil 10 ülkede Tudors bayrağı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Halkalı’nın yükselen değeri Atakent’te merkezi yerleşimi, stratejik konumu ve kolay ulaşım olanaklarıyla tüm yatırımcı, ticaretle uğraşan esnaf, serbest meslek sahibi, sanayici ve iş adamlarına kazançlı yatırım, yüksek iş potansiyeli ve geniş imkanlar sunuyor.

İhtiyacınıza uygun global araştırma ve ruhsatlandırma işlemleri için aradığınız çözüm...

1970 yılında Gökçebostan'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Üniversite yıllarında Arkadaşlarıyla beraber Kutup Yıldızı müzik grubunu kurdu. 1993 yılında yayınlanan "Onurumuz" adlı ilk albümden sonra çalışmalarına bireysel olarak devam etti. 2010 yılında İzler, 2014 yılında Seni Gördüm isimli solo albümleri yayınlandı.

Müzikle ilişkisini romantik olarak tanımlıyor.

Akdeniz’in en modern marinalarından biri olan Kaş Marina, Kaşın tarih boyunca sahip olduğu denizci kimliğini daha da kuvvetlendirerek Kaş’ı daha güçlü bir deniz kenti haline getirmiştir.

Mimar Yüksel Karapınar Tarafından 1966 yılında kuruldu. 1988 yılında iç mimar Can Karapınar organizasyona katıldı. Şu an halen 2. Levent te dokuzu mimar ikisi mühendis onyedi çalışanıyla hizmet vermektedir.

Kaldera Ltd. kendisini Doğal Taş'ın kullanıldığı Zarif koleksiyonlar yaratmaya adamıştır. Ocaktan başlayan üretim sürecinde son teknolojiyle proses edilen doğal taş, eskitmeden cilalıya kadar farklı yüzey şekilleriyle, gerekli teknik ve estetik istekleri tam olarak karşılamaktadır.

Jeunesses Musicales Sweden gives the opportunity to young musicians to experience and play music and also to meet over national borders. We present, among other thing, Swedens oldest and widest music competition for young people, Musik Direkt.

HOTEL AU PERA’nın sofistike misafirperverliği efsanevi Pera, İstanbul üzerinde yükseliyor. HOTEL AU PERA İstanbul'un dinamizmi ile her anınızı size özel ilgi ve bakım ile birleştiriyor.

focuslojistik, alanında 25 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilen, sizin lojistik partneriniz ve danışmanınız olma hedefiyle yola çıkan bir firmadır.

Sektörün önemli sistem entegratörlerinden biri olarak, 1999 yılından bu yana müşterilerimize sürekli yenilik, güven ve sürdürülebilir iş geliştirme imkanları sunmayı ilke edindik. 13 yıllık bu deneyimimizle, kendimizi her zaman pazarın ihtiyaçlarına paralel olarak yeniden tasarlamayı başardık.

Kurulduğumuz 2005 yılından bu yana; sadece Bilişim sektörüne yönelik, sadece Seçme ve Yerleştirme hizmeti veren, kendi konusunda tecrübeli ve işine odaklı profesyonel bir danışmanlık şirketiyiz.